تعویض پره دیگ موتورخانه | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تعویض پره دیگ موتورخانه | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تعویض پره دیگ موتورخانه: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تعویض پره دیگ چدنی-اجرت تعویض پره دیگ شوفاژ-رفع نشتی دیگ چدنی-سرویس دیگ چدنی موتورخانه-تعمیر دیگ موتورخانه شوفاژ-هزینه تعمیر دیگ بخار خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تعویض پره دیگ موتورخانه باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

تعویض پره دیگ موتورخانه مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع تعویض پره دیگ موتورخانه در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تعویض پره دیگ چدنی-اجرت تعویض پره دیگ شوفاژ-رفع نشتی دیگ چدنی-سرویس دیگ چدنی موتورخانه-تعمیر دیگ موتورخانه شوفاژ-هزینه تعمیر دیگ بخار با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تعویض پره دیگ موتورخانه را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تعویض پره دیگ موتورخانه طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید تعویض پره دیگ موتورخانه و قیمت تعویض پره دیگ چدنی-اجرت تعویض پره دیگ شوفاژ-رفع نشتی دیگ چدنی-سرویس دیگ چدنی موتورخانه-تعمیر دیگ موتورخانه شوفاژ-هزینه تعمیر دیگ بخار لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

تعویض پره دیگ موتورخانه | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فعالیت دیگ های آبگرم در سیستم های حرارت مرکزی، درون یک سیکل انجام می شود و برای گرم شدن آب، آب به این سیکل وارد شده و به وسیله مشعل و گرمای ناشی از آن افزایش دما می یابد و در نهایت از دیگ خارج شده و به وسیله لوله کشی به بخش های مختلف ساختمان فرستاده می شود.

یکی از اساس ترین نکات در خصوص تعمیر یا سرویس دیگ، تعویض پره های خراب در دیگ و به خصوص در دیگ های چدنی است. در ادامه قصد داریم تا به ترتیب مراحلی که نیاز است برای تعویض پره ها صورت گیرد را تشریح نماییم.

برای انجام تعویض پره های دیگ بایستی مراحل زیر را اجرا نمایید:

1) قرار دادن کلید اصلی و فیوز مرتبط با مشعل در حالت قطع.

2) بستن شیر فلکه های خط رفت و برگشت دیگ و همچنین شیر فلکه پرکن مخزن انبساط و تخلیه آب درون دیگ و مخزن انبساط از طریق باز کردن شیر تخلیه.

3) جداسازی رله مشعل از روی پایه رله و باز کردن سیم های فاز و نول از پایه رله و چسباندن سر سیم های فاز و نول با چسب برق به طور موقتی و برای امنیت بیشتر.

4) بستن شیر فلکه خط گازوئیل و جداسازی شیلنگ های گازوئیل از مشعل با آچار تخت یا آچار فرانسه.

5) باز کردن پیچ های اتصال مشعل به دیگ، جداسازی مشعل از دیگ و نیز قرار دادن آن در جایی مناسب.

6) باز کردن سیم های آموستات مستغرق و جداسازی آکوستات از روی دیگ.

7) باز کردن مانومتر و ترمومتر نصب شده بر روی دیگ.

8) جداسازی دودکش اتصال به دیگ از بدنه دیگ.

9) باز کردن فلنج اتصال لوله رفت و برگشت به دیگ از بدنه آن به کمک آچاری مناسب.

10) باز کردن مهره میل مهارهاى دیگ به کمک آچار تخت و جداسازی میل مهارها از دیگ.

11) جدا کردن پره خراب شده از پره های سالم به کمک قلم و گذاشتن آن بین دو پره و با بهره گیری از ضربات چکش آهنى.

12) اقدام به بیرون آوردن بوش هاى بالا و پایین پره معیوب از روی بدنه و نظافت محل بوش ها بعد از جداسازی پره معیوب.

13) زدن ضدزنگ به بوش های نو و متناسب (به منظور آب بندی صحیح) و نیز محل سوراخ روى پره دیگ.

14) جا زدن بوش ها به صورت یکنواخت و افقی در محل قرار گیری و استفاده از چکش لاستیکی برای خودداری از تغییر فرم و له شدن بوش ها.

15) قرار دادن نخ نسوز در درون شیار و محکم کردن آن با چکش لاستیکی.

16) قرار دادن پره نو در مقابل بوش ها و جا زدن پره در محل خود تا حد ممکن از طریق ضربات آرام چکش لاستیکی.

17) آغشته نمودن بوش هاى بالا و پایین و محل قرارگیرى آن ها به ضدزنگ و قرار دادن آن ها در محل خود به کمک چکش لاستیکی (در صورت میانی بودن پره تعویضی).

18) استفاده از نخ نسوز برای درون شیارهای باز شده.

19) رد کردن میله دیگ جمع کن از درون محل بوش ها از میله پره های دیگ از بالا و پایین و نیز شروع به جمع نمودن پره نو در بین پره های قبلی.

20) توجه به یکسان بودن فاصله مابین دو پره در بالا و پایین در زمان مونتاژ پره نو بین پره های قبلی دیگ به منظور جلوگیری از تغییر فرم بوش ها و عملکرد مطلوب مونتاژ. سفت کردن یک اندازه پیچ و مهره دیگ جمع کن در بالا و پایین بدین منظور.

21) آب بندی نمودن درز بین پره نو و دو طرف آن با استفاده از خمیر دیگ و بعد از سوار نمودن پره نو در بین دیگر پره ها.

22) نصب میل مهارها بر روی دیگ و باز کردن مهره دیگ جمع کن بعد از اطمینان از بسته بودن آن ها به صورت محکم و نیز بعد از اجرای عملکرد مونتاژ و اتمام درزبندی.

23) ضرورت قرارگیری واشر فنری پشت مهره های میل مهار به منظور انبساط احتمالی دیگ.

24) سفت کردن استاندارد مهره های میل مهار برای باز بودن واشر فنری به میزان کم.

25) بستن هماهنگ و ضربدری فلنج های رفت و برگشت بعد از مونتاژ کامل دیگ به کمک قرار دادن واشر نسوز مابین فلنج و بدنه دیگ.

26) باز کردن مسیر آب ورودی به دیگ به منظور پر شدن دیگ و نیز اطمینان از عدم وجود نشتی در دیگ.

27) نصب مشعل، آکوستات مستغرق، ترمومتر، مانومتر و دودکش ها روى دیگ.

28) قرار دادن روپوش دیگ در جای خود و برگرداندن کلیه اتصالات، قطعات و شیرآلات به حالت اولیه.

انجام مراحلی که در بالا به تشریح آنها پرداختیم، نیازمند تخصص و تجربه فردی است که قرار است نسبت به تعویض پره های دیگ اقدام نماید. توصیه می شود چنانچه در این خصوص تجربه یا مهارت کافی ندارید به هیچ وجه نسبت به انجام این کار اقدام ننمایید و از مراکز معتبر و یا سرویس کاران متخصص مانند مجموعه بزرگ مشهد بخار توس کمک بخواهید . در غیر این صورت ممکن است آسیب های بیشتری به دیگ و پره های سالم وارد گردد.

تعویض پره دیگ موتورخانه– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – تعویض پره دیگ موتورخانه– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت تعویض پره دیگ چدنی-اجرت تعویض پره دیگ شوفاژ-رفع نشتی دیگ چدنی-سرویس دیگ چدنی موتورخانه-تعمیر دیگ موتورخانه شوفاژ-هزینه تعمیر دیگ بخار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – تعویض پره دیگ موتورخانه– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.