بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

بویلر یا دیگ بخار یک دستگاه حرارتی است که برای تولید بخار از آب استفاده می‌شود. بویلرها معمولاً در صنایع مختلفی مانند صنعت نفت، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و داروسازی، صنعت ساختمانی، صنعت کاغذ و مقوا و غیره به کار می‌روند.

عملکرد بویلر به این صورت است که با استفاده از انرژی حرارتی، آب را تبدیل به بخار می‌کند. بعضی از بویلرها به دلیل نوع سوخت مورد استفاده به دو دسته گازی و گرمایی تقسیم می‌شوند. بویلرهای گازی با استفاده از گازهای طبیعی، بوتان، پروپان و غیره کار می‌کنند و بویلرهای گرمایی با استفاده از سوختهایی مانند نفت، زغال سنگ، چوب و غیره تولید بخار می‌کنند.

استفاده از بویلرهای صنعتی بسیار مهم است زیرا به عنوان یک منبع اصلی انرژی برای بسیاری از صنایع به کار می‌روند و در صورت عدم وجود آن‌ها، تولید و فعالیت‌های صنعتی متوقف می‌شوند. همچنین بویلرها در سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی ساختمان‌ها و خانه‌ها نیز به کار می‌روند.

بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع طرز کار بویلر روغن داغ-کوره روغن داغ-قیمت بویلر روغن داغ-آموزش دیگ روغن داغ-بویلر روغن داغ چیست-سیستم لوله کشی روغن داغ خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.
بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ- مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرز کار بویلر روغن داغ-کوره روغن داغ-قیمت بویلر روغن داغ-آموزش دیگ روغن داغ-بویلر روغن داغ چیست-سیستم لوله کشی روغن داغ با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ و طرز کار بویلر روغن داغ-کوره روغن داغ-قیمت بویلر روغن داغ-آموزش دیگ روغن داغ-بویلر روغن داغ چیست-سیستم لوله کشی روغن داغ لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

مشخصات فنی بویلر روغن داغ :
یکی از مهمترین بویلر ها در صنعت دیگ روغن داغ می باشد که برای ایجاد تبادل حرارت بین سیال روغن از یک طرف و گازهای بسیار داغ داخل کوره خود از طرف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
دیگ روغن داغ یا اویل هیتر به دلیل وجود دو عامل همزمان گردش سیال و انتقال حرارت در آن بایستی حداقل از دو جهت مورد تحلیل فنی مهندسی قرار گیرد :
اصول حاکم در مکانیک سیالات
اصول حاکم در انتقال حرارت
دیگ روغن داغ صنعتی دارای کاربردهای فراوانی در صنعت می باشد. کاربرد دیگ روغن داغ در صنعت
مختصری از مشخصات دیگ و بویلر روغن داغ (اویل هیتر)
هر چند عوامل دیگری مانند خواص شیمیایی و فیزیکی روغن حرارتی و موارد دیگر ، نیز در کارکرد صحیح این دستگاه نقش موثر خواهند داشت .
در عین حال در بویلر های روغن داغ ارائه شده در مشهد بویلر علاوه بر رعایت و بهره جستن از اصول فنی مهندسی ، تجربه بالای ۳۵ سال اجرا و تولید ، از موارد تمایز نسبت به خیلی از تولید کنندگان دیگر می باشند.
سیستم گرمایش روغن داغ (اویل هیتر)
نقشه لوله کشی دیگ روغن داغ با توجه به طراحی ساخت، محدودیت فضا و ظرفیت دیگ به دو دسته کلی تقسیم می شوند:
دیگ روغن داغ افقی
دیگ روغن داغ عمودی
مشخصات فنی بویلر روغن داغ (اویل هیتر) :
طرح دیگ روغن داغ ارائه شده مطابق طرح تایید شده آلمانی می باشد.
دیگ روغن داغ به نحوی طراحی شده است که به صورت سه پاس حرارتی واقعی باشد.
با توجه به تقاضای مشتری و یا نیازهای فنی به صورت افقی یا عمودی قابل ارائه می باشد.
-کوئل دیگ از نوع کوئل های دولایه و تولید شده از لوله های آلیاژی آتشخوار می باشد.
هر چند در حال حاضر هیچ استاندارد ملی برای دیگ روغن داغ تدوین نشده است ولیکن استفاده از اصول فنی ارائه شده در استاندارد های بین المللی معتبر و مورد تایید مانند استاندارد آلمانی نامبرده در ذیل در تولید این بویلر مرسوم می باشد:
DIN 4754 – Heat transfer installations working with organic heat transfer fluids – Safety requirements, test – Standard
ظرفیت حرارتی متعارف دیگ روغن داغ از ۱۵۰ هزار الی ۲.۰۰۰.۰۰۰ کیلو کالری در ساعت می باشند (ظرفیتهای بالاتر نیز به صورت سفارش تولید می گردد).
درجه حرارت کار دیگ روغن داغ از ۱۵۰ الی ۳۵۰ درجه سانتی گراد قابل دستیابی می باشد (دمای بالای ۳۰۰ درجه فقط با تجهیزات مورد نیاز و لوازم ایمنی دیگر امکان پذیر می باشد ولیکن به دلیل بالا رفتن استهلاک تجهیزات توصیه نمی گردد).
در نهایت اینکه دیگ روغن داغ یا اویل هیتر ارائه شده در مشهد بویلر به دو صورت ذیل قابل عرضه می باشد.الف- فروش دیگ روغن داغ به صورت پکیج شده با لوازم کامل (مشعل-منبع انبساط -پمپ سیرکولاسیون -پمپ تغذیه و …).ب- فروش دیگ روغن داغ بدون لوازم (فقط دیگ و تابلو برق ) و یا به همراه برخی از لوازم و تجهیزات.
امیدواریم تا اینجا اطلاعاتی در خصوص مشخصات فنی بویلر روغن داغ به دست آورده باشید و حالا نوبت آن رسیده است در رابطه با افزایش کارایی در دیگ روغن داغ صحبت کنیم.
برای افزایش راندمان در بویلر روغنداغ در ابتدا بایستی طراحی مناسب در ساخت دیگ روغن داغ اعمال شود و سپس می توان از برخی از تجهیزات جانبی مانند اکونومایزر استفاده کرد.
به طور کلی می توان گفت انتخاب بویلر مناسب بستگی به نیاز شما در صنعت دارد. به طور مثال اگر دمای مورد نیاز شما از ۱۵۰ درجه سانتیگراد بالاتر باشد بایستی از دیگ روغن داغ استفاده نمایید زیرا هزینه پیاده سازی دیگ بخار یا دیگ آب گرم با چنین دمای خروجی بالاست و همچنین امنیت بویلر کاهش پیدا می کند.
بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات طرز کار بویلر روغن داغ-کوره روغن داغ-قیمت بویلر روغن داغ-آموزش دیگ روغن داغ-بویلر روغن داغ چیست-سیستم لوله کشی روغن داغ پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – بویلر چیست؟+pdf-محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155029808 – 09155656804 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.