بهترین برندهای هیترمشعل دار

بهترین برندهای هیترمشعل دار

بهترین برندهای هیترمشعل دار :

برندهای هیترمشعل دار بسیار معروف هستند و ما در مورد هیترهای برقی صحبت کردیم و در مورد کارایی و ویژگی آن ها به شما اطلاعات داده ایم. هیترهای برقی انرژی الکتریکی را به انرژی گرمایی تبدیل می کنند . هیتر ها انوع مختلف دارند . زیرا امروزه خیلی از کارخانه هیترهای برقی و گازی را برای آسایش بیشتر شما تولید می کنند .  در این مقاله می خواهیم در مورد برندهای هیترمشعل دار صحبت کنیم .

بیشتر بخوانید :هیتر برقی چیست؟

بهترین برندهای هیترمشعل دار

1- برندهای هیترمشعل دار نیک گستر :

این شرکت یکی از شرکت هایی است که هیتر برقی و گازی تولید می کند . محصولات این شرکت از نظر مردم تا امروز بسیار خوب و با کیفیت بوده است . البته این شرکت فقط هیتر تولید نمی کند بلکه انواع بخاری ، آبگرمکن و کولرهای آبی را در زمینه تولید خود دارد . شرکت نیک گستر در نیشابور ، شهرک صنعتی خیام است . این هیتر به علت زیبایی و کیفیت بالایی دارد تا الان موجب محبوبیت و رضایت اکثر مردم شده است . یکی از انواع برند هیتر مشعل دارد ، هیتر    460  است . این هیتر دارای ترموستات محیطی ، شیر برقی ، فن آن ساخت کمپانی زیلابگ است . این هیتر یکی از بهترین برندهای هیترمشعل دار است .

2-   هیترمشعل دار انرژی :

این شرکت یکی از بهترین و معتبرترین و قدیمی ترین شرکت هایی است که هیترمشعل دار تولید می کند . این شرکت تا به امروز سابقه درخشانی را از خود نشان داده است . به طوری که اکثر مردم به آن جذب شده است . شرکت انرژی ، انواع هیترهای گازی و برقی و انوع بخاری ها را تولید می کند . یکی از برندهای هیترمشعل دار 618 انرژی است . مدل این هیتر GH0618   دارای شیر کنترل دارsit ایتالیا ، قابلیت تنظیم هوا دهی 4 جهت مختلف و… است .

3-  برندهای هیترمشعل دارشرکت آذرتهویه :

این شرکت یکی دیگر از شرکت هایی است که در صنعت و صنایع ایران معروف است ، در این شرکت انواع وسایل حرارتی و برودتی تولید می شود . شرکت آذرتهویه با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و قطعات با کیفیت توانسته است نام شرکت خود را جزء معتبرترین و با کیفیت ترین شرکت های وسایل گرمایشی و سرمایشی ثبت کند . یکی دیگر از وسایل معتبر این شرکت تولید برج های خنک کننده است. یکی از برندهای هیترمشعل دار A618 آذرتهویه : حرارت این نوع هیتر 18 ، نوع سوخت آن گازی حرارتی و فضای قابل گرمایش :100تا300 مترمکعب است .

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری داشته باشید :چگونه هیتر برقی را عیب یابی کنیم ؟

4- برند هیتر مشعل دار مشهد ظهور :

این برند از سال 1330 شروع به تولید انواع هیترهای برقی وگازی و نفتی و… را کرده است . این برند بااینکه به قدیمی است اما با استفاده از تغییر و تحول فراوان توانسته است محبوبیت زیادی را بین مردم جامعه ایجاد کند . مشهدظهور در سال 1389 با استفاده از مهندسان خلاق، با تجربه طراح های جدیدی از هیتر های برقی و گازی را وارد بازار کرده است . یکی از هیترهای مشعل دار هیتر B2400 است . این هیترمجهز به 8 شعله ،دارای دمپر اتوماتیک است ،بدون لرزش و فضای گرمایش آن 500تا800 متر مکعب است .

5- برند هیتر البرز :

این  برند از سال 1387 کار خود را در صنعت ایران شروع کرده است . این شرکت با استفاده از طراحی  مهندسان خلاق و ماشین آلات پیشرفته صنعتی باعث شده است که تا به امروز وسایل گرمایشی  با کیفیتیرا تولید شود. این شرکت تا به امروز هیترهای برقی و گازی زیادی را وارد بازار کرده است . یکی دیگر از هیتر های معروف این برند هیتر موشکی است .  یکی از مدل هیتر البرز مدل PAG1010 است ، که راندمان حرارتی بالایی دارد ، و به برق شهری نیازی نیست و دارای کاور محافظ سیلیندر گازی است .

اطلعات بیشتری داشته باشید :تله بخار چیست ؟

6- برند مهیاسان :

یکی دیگر از برندهای هیترمشعل دار ، هیتر مهیاسان است . این برند انوع سیستم های حرارتی مانند هیتر ، بخاری و انواع کولر را تولید کرده است . هیتر های برقی و گازی این شرکت بسیار معروف است . این شرکت دارای امتیاز بالا و دارای گواهینامه CE اروپا است . یکی دیگر از وسایل این شرکت معروف که موجب محبوبیت مردم شده است ، کوره های هوای گرم است .

یکی از انواع هیتر مهیاسان مدل MEH150 است . این برند هیتر برقی دارای حسگر کنترل فن است ، دارای ریموت کنترل و کاور تابستانی  است . از این نوع هیتر می توانید در مکان های مختلف استفاده کنید .

بیشتر بخوانید :اجزای تشکیل دهنده برج خنک کننده :

نتیجه گیری :

برندهای هیترمشعل دار انواع مختلفی دارد . همه آنها در شرکت ها و کارخانه های بزرگ و معتبر ساخته می شود . مطمئن باشید آن ها از نظر کیفیت و زیبایی و استاندارد مورد تأیید هستند.

 

 

 

 

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.