انواع مخازن پالایشگاهی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

انواع مخازن پالایشگاهی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

انواع مخازن پالایشگاهی: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع مخازن پالایشگاهی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات انواع مخازن نفت و گاز – انواع مخازن نفتی-

– آشنایی با انواع مخازن ذخیره- انواع مخازن ذخیره آب- انواع مخازن تحت فشار- ساخت مخازن ذخیره نفت- انواع مخازن ذخیره سازی نفت که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

انواع مخازن پالایشگاهی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع انواع مخازن نفت و گاز – انواع مخازن نفتی- انواع مخازن صنعتی- آشنایی با انواع مخازن ذخیره- انواع مخازن ذخیره آب- انواع مخازن تحت فشار- ساخت مخازن ذخیره نفت- انواع مخازن ذخیره سازی نفت خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مخازن پالایشگاهی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

انواع مخازن پالایشگاهی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع مخازن پالایشگاهی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مخازن نفت و گاز – انواع مخازن نفتی- انواع مخازن صنعتی- آشنایی با انواع مخازن ذخیره- انواع مخازن ذخیره آب- انواع مخازن تحت فشار- ساخت مخازن ذخیره نفت- انواع مخازن ذخیره سازی نفت با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از مخازن پالایشگاهی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

انواع مخازن پالایشگاهی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مخازن پالایشگاهی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

کاربرد مخازن پالایشگاهی

یکی از مهمترین مسائل در زمینه صنایع استخراج و پالایش نفت و مشتقات آن ذخیره سازی این مواد پس از خالص سازی و آماده برای مصرف می باشد . موادی که خوراک بسیاری از پالایشگاه ها و پتروشیمی ها را تامین می کنند پس از تولید بلافاصله مورد استفاده قرار نمی گیرند. ذخیره درست و بی خطر این مواد یکی از مهمترین موارد صنایع نفت و پتروشیمی و پالایشگاه می باشد.

واحدهای نفت و گاز برای نگهداری نفت خام و گاز و نیز انبار کردن فرآورده های نفتی گوناگون, نیاز به تعداد بسیاری مخزن دارند. تعداد این مخازن به عواملی چند, چون دوری و نزدیکی واحد به منابع تامین کننده نفت خام, تعداد و ظرفیت واحدهای پالایش, تنوع فرآورده های تولیدی و سرانجام چگونگی انتقال و پخش فرآورده ها بستگی دارد.

در صنایع شیمیایی، مواد ارزشمند، مانند بنزین یا گاز مایع طی فرایندهای مختلفی از مواد شیمیایی خام مانند نفت خام جدا می‌شود و یا از آنها بوجود می‌آید. چند راه برای انتقال مواد خام از منابع تامین‌كننده به واحد فرایندی وجود دارد كه بر حسب مورد و شرایط از یكی از آنها مانند خطوط انتقال و یا تانكر استفاده می شود. انواع مخازن پالایشگاهی- همچنین محصولات تولیدی نیز به روش های مختلف به بازار داخلی و یا خارجی عرضه می شود.

انواع مخازن پالایشگاهی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

انواع مخازن پالایشگاهی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

به دلایل زیادی از جمله یكسان كردن كیفیت محصول، اندازه گیری حجم محصول جهت فروش، امكان بارگیری و انتقال به تانكر و یا كشتی در حداقل زمان ممكن و … سبب می شود تا مواد محصول را بعد از تولید در مخازن یا تانكهای مناسب ذخیره نمایند. از اصطلاح تانك برای ظروف ذخیره سازی بزرگ و با كاربرد جابجا كردن، ذخیره سازی، اندازه گیری و حمل و نقل مایعات استفاده می‌گردد.

به عبارت دیگر مخازن چند وظیفه اصلی به عهده دارند:

1- ذخیره مواد اولیه و خوراك واحدها

2- ذخیره مواد واسطه، كه در فرایند تولید می شود

3- ذخیره فرآورده‌ها

4- ذخیره مواد برای بارگیری و پخش

5- همسان نمودن كیفیت محصول

6- معیاری جهت اندازه گیری حجم خوراك و محصول تولید شده

به طور كلی یك تقسیم بندی جامع و یكسان برای مخازن ذخیره وجود ندارد. طبقه بندی مخازن می تواند از دیدگاه های متفاوتی مانند شكل هندسی، نوع سیال و یا برحسب فشار بخار ماده ذخیره شده در آن باشد.

بطور كلی می توان مخازن ذخیره‌سازی را به دو دسته كلی مخازن روباز و دربسته تقسیم بندی نمود. انواع مخازن پالایشگاهی-  گازها، سیالات آتشگیر، مواد شیمیایی خطرناك مثل اسیدها یا بازها و سیالاتی كه از خود گازهای سمی منتشر می‌كنند، باید در مخازن دربسته نگهداری و ذخیره شوند.

از مخازن دربسته می توان به مخازن با سقف ثابت، مخازن سقف شناور، مخازن كروی، استوانه‌ای و مخازن سرد اشاره نمود.

با توجه به این‌كه مواد گوناگون دارای خواص شیمیایی و فیزیكی مختلفی هستند، لذا نحوه ذخیره سازی مناسب آنها با یكدیگر تفاوت دارد.

از مهمترین پارامترهایی كه باید در انتخاب نوع مخزن مورد توجه قرار ‌گیرد، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1-فراریت یا به عبارت دیگر فشار بخار،

2-سمیت

3-میزان آتشگیری ماده مورد نظر

انواع مخازن پالایشگاهی– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – انواع مخازن پالایشگاهی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات انواع مخازن نفت و گاز – انواع مخازن نفتی- انواع مخازن صنعتی- آشنایی با انواع مخازن ذخیره- انواع مخازن ذخیره آب- انواع مخازن تحت فشار- ساخت مخازن ذخیره نفت- انواع مخازن ذخیره سازی نفت پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – انواع مخازن پالایشگاهی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.