انواع دی اریتور | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

انواع دی اریتور | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دی‌آریتورها (Differential Resolver یا Resolver) یکی از حسگرهای بسیار دقیق است که برای تعیین زاویه و جهت دوار در سیستم‌های کنترلی و مکانیکی استفاده می‌شوند. دی‌آریتورها از ساختار بسیار ساده‌ای برخوردار هستند و از یک هسته چند لایه و هواپرهایی تشکیل شده‌اند.

به طور کلی، دو نوع دی‌آریتور وجود دارد:

  1. دی‌آریتور تک فاز یا Single-phase Resolver: این نوع دی‌آریتور با یک سیم ورودی و یک سیم خروجی کار می‌کند و معمولاً برای سیستم‌های ساده کنترلی استفاده می‌شود.
  2. دی‌آریتور سه فاز یا Three-phase Resolver: این نوع دی‌آریتور با سه سیم ورودی و سه سیم خروجی کار می‌کند و برای سیستم‌های پیچیده کنترلی و صنعتی مانند صنایع هواپیمایی، صنایع نفت و گاز و خودروسازی استفاده می‌شود.

دی‌آریتورها همچنین به دو نوع تک دور و سه دور نیز تقسیم می‌شوند. در دی‌آریتورهای تک دور، هسته و هواپرها بر روی یک محور قرار دارند و در دی‌آریتورهای سه دور، سه هواپر به طور ۱۲۰ درجه از یکدیگر قرار دارند.

انواع دی اریتور مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع انواع دی اریتور در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دمای استاندارد دی اریتور-ساخت مخزن دی اریتور-دی اریتور پرموتیت-دی اریتور به انگلیسی-قیمت دی اریتور دیگ بخار-دی اریتور اسپری شونده با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از انواع دی اریتور را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

انواع دی اریتور طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید انواع دی اریتور و دمای استاندارد دی اریتور-ساخت مخزن دی اریتور-دی اریتور پرموتیت-دی اریتور به انگلیسی-قیمت دی اریتور دیگ بخار-دی اریتور اسپری شونده لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

انواع دی اریتور | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دی اریتور یک تجهیز است که از آن برای حذف کردن اکسیژن و گازهای حل شده در آبی که خوراک بویلرهای تولید بخار است، استفاده می‌شود. اکسیژن حل شده در آب بویلر باعث خسارت‌های شدید ناشی از خوردگی در سیستم بخار می‌شود به این صورت که به دیواره فلزی لوله‌ها و دیگر تجهیزات فلزی می‌چسبد و تشکیل اکسید (زنگ) می‌دهد. کربن دی اکسید حل شده در آب نیز با آن واکنش می‌دهد و تولید اسید کربنیک می‌کند که باعث خوردگی بیشتر می‌شود. بیشتر دی اریتورها برای حذف کردن اکسیژن به میزان 7 ppb در واحد جرم (0.005 cm3 )و کمتر از آن و همچنین حذف کلی کربن دی اکسید طراحی می‌شوند.

به‌طور کلی دو نوع دی اریتور وجود دارد، نمونهٔ سینی دار و نمونه اسپری شونده:

  1. نمونهٔ سینی دار (یا آبشاری) دارای یک بخش هوازدایی عمودی گنبدی شکل است که در بالای مخزن افقی ذخیره آب بویلر قرار دارد.
  2. نمونهٔ اسپری شونده تنها شامل درام استوانه‌ای افقی (یا عمودی) است که هم به عنوان بخش هوازدایی و هم به عنوان مخزن ذخیره عمل می‌کند.

عملکرد دی اریتور چیست؟ دی اریتور تجهیزی است که برای حذف گازهای محلول در آب مانند اکسیژن و دی اکسید کربن کاربرد دارد. وظیفه دیگر دی اریتور پیش گرمایش آب ورودی به بویلر تا دمای حدود ۱۰۰ درجه سانتیگراد می باشد. این امر جهت جلوگیری از تنش در بویلر بر اثر اختلاف دمای آب تغذیه و آب موجود در بویلر می باشد.

فرآیند حذف گازهای محلول در آب ، به طور کلی برای کنترل خوردگی در سیستم های خاص استفاده می شود. وجود گازهای محلول به ویژه اکسیژن و دی اکسید کربن باعث تسریع در خوردگی و از بین رفتن بدنه فلزی تجهیزات می شود . دی اکسید کربن محلول در آب یک اسید کربنیک ضعیف تشکیل می دهد . که به بدنه فلزی سیستم های تهیه آب ، دیگ بخار و تجهیزات کندانسینگ حمله می کند.

یکی از جدی ترین جنبه های خوردگی اکسیژن نیز این است که به صورت ایجاد حفره روی بدنه فلزی تجهیز بروز می نماید. میزان خوردگی حاصل از اکسیژن به غلظت اکسیژن محلول ، pH و دمای آب بستگی دارد. افزایش دما به خودی خود باعث خوردگی نمی شود. این غلظت کم اکسیژن در دمای بالاست که مشکلات جدی ایجاد می کند. این افزایش دما نیروی محرکه ای را فراهم می کند که واکنش خوردگی را تسریع کند. به طوری که حتی مقدار کمی اکسیژن محلول می تواند باعث خوردگی جدی در تجهیز شود.

در واقع دی اریتور و عملکرد آن جهت جلوگیری از خوردگی با حذف گازهای خورنده محلول از همه منابع آب ورودی به سیستم پایین دست مانند دیگهای بخار و خطوط جمع آوری کندانس می باشد. از دی اریتورها معمولاً برای محافظت دیگهای بخار در برابر خوردگی در سیستمهای تولید بخار استفاده می شود. آب خوراکی که در دیگهای بخار فشار بالا استفاده می شود باید بسیار خالص باشد. در غیر این صورت خوردگی شدید در لوله های دیگ بخار می تواند دیگهای بخار را به سرعت از بین ببرد و به سیستم آسیب برساند.

به زبان ساده ، هدف از نصب دی اریتور در سیستم های تولید بخار عبارتند از:

۱- حذف اکسیژن ، دی اکسید کربن و سایر گازهای غیرقابل تغلیظ از آب تغذیه برای به حداقل رساندن حلالیت گازهای نامطلوب

۲- برای گرم کردن آب ورودی و بازگشت کندانس به دمای مطلوب برای تأمین بالاترین دما برای تزریق دیگ بخار

بهتر است دی اریتورها در ارتفاعی به مراتب بالاتر از دیگ بخار نصب شوند. به این دلیل که معمولا دی اریتور ها برای کار در فشار اتمسفر طراحی می شوند و چون دمای آب خروجی از دی اریتور بالا می باشد ، احتمال ایجاد پدیده کاویتاسیون و صدمه دیدن پمپ را افزایش می دهد. بالاتر نصب شدن دی اریتور به ایجاد فشار مناسب بر ورودی پمپ های تغذیه دیگ بخار و عدم ایجاد کاویتاسیون کمک می کند.

انواع دی اریتور– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – انواع دی اریتور– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات دمای استاندارد دی اریتور-ساخت مخزن دی اریتور-دی اریتور پرموتیت-دی اریتور به انگلیسی-قیمت دی اریتور دیگ بخار-دی اریتور اسپری شونده پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – انواع دی اریتور– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.