آموزش بویلر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

آموزش بویلر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

بویلر به دستگاهی گفته می‌شود که آب را به بخار تبدیل می‌کند و در بسیاری از صنایع برای تامین حرارت و ایجاد بخار برای انجام عملیات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه آموزش کار با بویلر به شما ارائه می‌دهیم:

  1. نگهداری بویلر: برای نگهداری بویلر از کوره احتراق و فانوس چراغ به عنوان مؤثرترین و ساده‌ترین روش استفاده می‌شود. کوره احتراق جهت جلوگیری از انباشت گرد و خاک در داخل بویلر نصب می‌شود و فانوس چراغ برای بررسی داخل بویلر و آگاهی از وضعیت آن نصب می‌شود.
  2. روش روشن کردن بویلر: برای روشن کردن بویلر، ابتدا باید مطمئن شوید که برق برای آن در دسترس است و کلید آن را به وضعیت روشن قرار دهید. سپس فن بویلر را روشن کنید تا بخار که به‌عنوان غلظت هوا برای احتراق مورد نیاز است، تامین شود. سپس شعله احتراق را باز کرده و بازوی تنظیم شعله را به حالت مناسب تنظیم کنید.
  3. ایمنی در کار با بویلر: بویلر یک دستگاه خطرناک است و باید با احتیاط بالا و با رعایت اصول ایمنی کار با آن انجام شود. همچنین قبل از هر استفاده، باید بررسی دقیقی از دستگاه و مجموعه محافظتی آن صورت گیرد.
  4. مراقبت از بویلر: بویلر باید به‌صورت دوره‌ای بازدید و تعمیر شود تا کیفیت کار و راندمان آن حفظ شود.

آموزش بویلر مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع آموزش بویلر در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش اپراتوری دیگ بخار-دوره آموزشی بویلر-دمپر بویلر-رله بویلر-مشعل بویلر با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از آموزش بویلر را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

آموزش بویلر طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید آموزش بویلر و آموزش اپراتوری دیگ بخار-دوره آموزشی بویلر-دمپر بویلر-رله بویلر-مشعل بویلر لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

آموزش بویلر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

بویلر یک کلمه انگلیسی به معنای مرسوم آن انجام عمل جوشاندن و یا جوشاننده می باشد و این کلمه مرتبط با عمل بویلینگ که به معنای رساندن دمای یک سیال به نقطه جوش آن می باشد و در صنایع گرمایشی، عموماً بویلرها یک مخزن دربسته تحت فشار محسوب می شوند که فرآیند جوش آوردن یا گرم کردن یک سیال را بر عهده دارد.

در زبان فارسی معمولا در صنایع مختلف به جای اصطلاح بویلر از کلمات دیگ و کوره استفاده می گردد که بیانگر دستگاهی با همان کارآیی صنعتی می باشد. بویلرها از نظر نوع گرمایش و سیال گرم شونده به گونه های مختلفی تقسیم می گردند که برخی از انواع معروف و پرکاربرد آنها شامل: 1. دیگ بخار 2. دیگ آبگرم 3. دیگ روغن داغ

بویلرها از نظر نوع جنس به دو دسته چدنی و فولادی تقسیم بندی می شوند، اما امروزه بویلرهای چدنی به دلیل هزینه نصب بالا و راندمان پایین دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند.  برای آموزش بویلر، ابتدا باید با تجهیزات بویلر آشنا شوید.

تشریح بعضی از قسمتهای بویلر:

۱-Tubes ,Water Drum ,Steam Drum: Steam Drum در قسمت بالا و Water Drum در قسمت پایین قرار دارد که بوسیله Tubesهای مختلف به هم متصل شده و Combustion Chamber را تشکیل می دهند که همان محفظه احتراق است.

۲-  Sealing Fan, (Force Draft Fan) F.D Fan: F.D Fan که وظیفه تامین هوای مورد نیاز برای سوخت در بویلر را دارد و به منظور خنک کاری قسمتهایی از بویلر که در تماس مستقیم با حرارت و شعله قرار دارند از قبیل Side glass و  Flame Scaner مورد استفاده قرار می گیرد.

۳- Economizer: که در مسیر گازهای سوخته شده و گرم قرار دارد و برای گرم کردن اولیه آب بویلر قبل از ورود به Steam Drom استفاده می شود.

۴- Desuper heater, Super heate Superheater : که در داغ ترین قسمت بویلر در مسیر خروج گازهای سوخته شده و قبل از Economizer قرار دارد و به منظور بالا بردن دمای بخار تولید شده خروجی از Steam Drum و خشک کردن کامل بخارات تولید شده استفاده می شود. Desuper heater جهت تنظیم دمای بخارات خروجی از Superheater در دمای مورد نیاز بوسیله اسپری کردن آب در بخار صورت می پذیرد.

۵- Sampling System: دو نوع آنالیز برای سنجش PH و Conductivity آب بویلر و بخار تولید شده به صورت Online استفاده می شود که قبل از ورورد به آنالیزر، آب و بخار در سیستم Coolimg سرد می شود.

آموزش بویلر– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – آموزش بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات آموزش اپراتوری دیگ بخار-دوره آموزشی بویلر-دمپر بویلر-رله بویلر-مشعل بویلر پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – آموزش بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.